Nenahraditeľná v dámskom šatníku. Košeľa!

Máte vo svojej skrini aspoň jednu košeľu, milé dámy? Ak nie, je načase to zmeniť. Neverili by ste totiž, kde všade košele využijete. Okrem toho, že sa dajú nosiť na mnoho spôsobov a zladiť prakticky s čímkoľvek, využijete ich naozaj pri mnohých príležitostiach. Tu je pár inšpirácií…

Na pracovný pohovor

Univerzálnym outfitom na pracovné pohovory, či stretnutia s klientmi sú slim fit košele. Jednoduchú bielu košeľu zlaďte s čiernou, prípadne tmavou elegantnou sukňou po kolená. K tomu lodičky na opätku a decentné šperky a máte vyhraté. Takýmto konzervatívnym a zároveň šik oblečením určite nič nepokazíte.

Na piknik a do prírody

V tomto prípade je prioritou pohodlie. A tou najlepšou voľbou sú módne flanelové košele. Košeľa zapravená do džínsov a k tomu pohodlné tenisky. Budete sa nielen cítiť pohodlne, ale aj dobre vyzerať. Príjemné flanelové košele Vás navyše ochránia v prípade chladnejšieho počasia.

Do práce

Samozrejme, oblečenie do práce je nutné voliť podľa druhu pracovnej pozície. Ak si to však môžete dovoliť, rifľová košeľa je pre Vás do práce dokonalou voľbou. Rifľové košele sa totiž dajú zladiť či už v elegantnejšom štýle – s čiernou sukňou do A a vyššími opätkami alebo v športovejšom štýle – zapravené do džínsov. Okrem toho, že sú pohodlné, sú jedným z top módnych trendov!

S priateľkami na nákupy

Určite poznáte štýl „boyfriends“. Čosi podobné sú aj dámske košele, ktoré pripomínajú skôr košele pánske a teda pôsobia, akoby ste si ich požičali od svojho partnera. Sú totiž tak trochu oversize, no v súčasnosti sú módnym hitom. A dokonale sa hodia k obľúbeným legínam.

Do postele…

Aj tu treba dobre vyzerať! Najmä ak nespíte sama… Nemáme však na mysli nočné košele po členky a s dlhými rukávmi. Naopak, sexi nočné košele dokážu vo Vašej posteli rozprúdiť skutočnú vášeň!

Už veríte, že košele dámske sú pre dámu minimálne tak dôležité, ako pre pánov košele pánske? Dajú sa nosiť skutočne všade a v poslednom období sú jednoznačnými „must-have“ kúskami.