Mám záujem o reklamu

sveter.sk je informačná web stránka s originálnym obsahom, súčasťou siete magazínov a informačných webstránok prevádzkovaných spoločnosťou Blueinfo, s.r.o.

Reklama na sveter.sk

  • banner 10,- eur / mesiac
  • článok 12,- / dlhodobo + 10,- za napísanie + na hlavnej odkaz na článok
  • odkaz na tri mesiace 18,- EUR, na 1/2 roka 29,- EUR, na rok 49,- EUR
  • exkluzívny odkaz z článku na hlavnej stránke min. rok dohoda píšte na info@shopping.sk

ceny sú bez DPH

Reklama v sieti magazínov a informačných web stránok

Textová reklama

  • Kvalitný spätný odkaz (základný kameň linkbuildingu) je nenápadná a nevtieravá forma reklamy, prostredníctvom dobre naformulovaných krátkych textov v kombinácii s vhodným umiestnením stále predstavuje veľmi účinnú formu ako presvedčiť užívateľa, aby navštívil Vašu web stránku.
  • PR SEO článok tematický reklamný článok s odkazom (2-3 linky) na Vašu web stránku uverejníme dlhodobo (min. 1 rok) v našej sieti magazínov článok sa stáva súčasťou obsahu podmienkou uverejnenia takéhoto článku je že musí zodpovedať určitej kvalite a tematicky sa hodiť k web stránke (magazínu). V prípade ak nemáte copywrittera tak Vám napísanie takéhoto článku zabezpečíme.

Bannerová reklama (inzercia obsahuje graficky prvok) – banner slúži na zvyšovanie návštevnosti, budovanie imidžu, zvyšovanie povedomia produktu, zvýšenie povedomia značky, odlíšenie od konkurencie a to prostredníctvom bannerových plôch nachádzajúcich sa v jednotlivých web stránkach – návštevnosť web stránok sa pohybuje radovo v stovkách až tisíckach mesačne a celá sieť má mesačnú návštevnosť viac ako 300.000 návštev a viac ako 1.000.000 videní a stále rastie

 

Pridaj komentár